FMA logo

Kirándulás és animátorképzés Szilvásváradon

Kategória: Animátor | Eger | Oratórium
2026. máj. 11.
A tavaszi szünetben animátorképzéssel egybekötött kiránduláson vettek részt az egri közösség nővérei és a fiatal animátorok Szilvásváradon. Erdélyi Bernadett szalézi animátor a programról elmondta: A nővérek és az animátorok gondoskodtak a jó hangulatról, és hogy minden rendben menjen a programon. A közös séták, beszélgetések és nevetések még közelebb hoztak minket egymáshoz. Megnéztük a szilvásváradi vízesést és a Millenniumi kilátót is. Ahogy együtt haladtunk az erdei ösvényeken, egyre inkább azt éreztük, hogy nemcsak egy kiránduláson veszünk részt, hanem egy igazi közösségi élményben. Ez a szilvásváradi kirándulás nemcsak egy egyszerű túra volt, hanem egy olyan élmény, amely feltöltött, összehozta a közösséget, és így emlékezetessé vált minden résztvevő számára. Fáradtan, de tele élményekkel tértünk haza, és tudtuk, hogy ezt a napot sosem fogjuk elfelejteni.

Érdekelhet még…

Széder este Egerben

Az Egri Szalézi Oratóriumban Nagycsütörtökön este széder estre vártuk a fiatalokat és fiatal felnőtteket. A különleges...

Magvetők: Szauer Anna

Magvetők: Szauer Anna

Hogyan szolgálsz a szalézi családban, mivel foglalkozol, mit tanulsz? Szauer Anna vagyok, harmadéves tanító szakos...