FMA logo

Ünnep az egri közösségben

Kategória: Eger | Szalézi élet
2015. okt. 9.

Októberben, a Rózsafüzér Királynője napján ünnepeltük Elvi nővérünk születés napját.

Családias légkör volt nemcsak a közösségünkben, hanem a kollégium dolgozói is meglepték egy finom tortával, amit közösen elfogyasztottunk.

Isten éltessen sokáig Elvi nővér!

 

Érdekelhet még…

Mária a jelenlét édesanyja

Mária a jelenlét édesanyja

MÁRIA A JELENLÉT ÉDESANYJA A rendfőnök üzenete: Mária, a figyelmesség anyja, a jelenlét anyja: benne tanuljuk meg,hogy...