Szeptember 29-én, vasárnap Beatrice nővér Szent Mihály Főangyal Díjat vehetett át Mogyoródon.
A Szent Mihály Főangyal Díjat olyan hívő kaphatja, aki élete példájával és cselekvő szeretetével kitűnik a hívek sorából.
Beatrice nővér 32 éve szolgál Magyarországon, ebből 18-at töltött Mogyoródon. A díjat nővértársai és a hívek jelenlétében vette át a szentmise után.
Mária a jelenlét édesanyja
MÁRIA A JELENLÉT ÉDESANYJA A rendfőnök üzenete: Mária, a figyelmesség anyja, a jelenlét anyja: benne tanuljuk meg,hogy...




